On-line platby na GigaLékárna.cz

Preferujeme GoPay

GoPay je moderní, rychlý, český, internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti, který je schválený a dozorovaný Českou národní bankou (ČNB) . Díky tomuto systému Vám přinášíme možnost využití ektronické peněženky a veškerých nejpopulárnějších platebních metod na českém internetu v rámci jediného uživatelského rozhraní. GoPay je partnerem vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí.

 

V současné době Vám nabízíme tyto on-line platební metody:

 

platba kartou ePlatby mojePlatba mPeníze gopay peněženka

 

Popis jednotlivých platebních metod:

 platba kartou

Provoz platebních karet VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Amex a JCB prostřednictvím ověřeného systému 3D-Secure.

 

mojePlatba

Platební systém MojePlatba slouží pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Komerční banky. Provoz zajišťuje Komerční banka a.s.

 

ePlatby

Platební systém ePlatby slouží pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Raiffeisenbank. Provoz zajišťuje Raiffeisenbank a.s.

 

mPeníze

Platební systém mPeníze pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u mBanky. Provoz zajišťuje provozovatel mBanky BRE Bank S.A.

 

gopay peněženka

Součástí platebního systému GoPay je moderní GoPay peněženka. Jedná se o elektronickou variantu běžné peněženky pro snadnou a rychlou úhradu drobných částek v prostředí internetu provozovanou přímo systémem GoPay.

 

 


GigaLekarna.cz