Kontaktní údaje

Internetovou lékárnu GigaLékárna.cz provozuje společnost F-DENTAL Hodonín s.r.o. (IČ: 26306085). Naše společnost má již dvacetiletou historii, po kterou působíme v oblasti zdravotnictví a zdravotní péče. Mimo jiné provozujeme lékárny základního typu, zelenou lékárnu a prodejnu zdravotnického materiálu a techniky. Jelikož máme mnohaleté zkušenosti se zásilkovým obchodem, přinášíme našim zákazníkům také nabídku nákupu volně prodejných léčivých přípravků, doplňků stravy a prostředků zdravotnické techniky formou zásilkového prodeje. Zboží objednané v internetové lékárně GigaLékárna.cz si můžete také osobně vyzvednout.

 

On-line lékárnu GigaLékárna.cz provozuje
F-DENTAL Hodonín s.r.o. - divize farmacie
Polní 29, Hodonín 69501, Česká republika
IČO : 26306085        DIČ : CZ26306085
 
Osobní odběry lze realizovat na více než 1000 místech v ČR a SR (přes Zásilkovna.cz).
 
Osobní odběry v Hodoníně realizujte v Lékárně MediCentrum Hodonín nw
Kollárova 9, Hodonín 69501, Česká republika
odpovědný vedoucí : PharmDr. Pavel Krmenčík, Ph.D.
lékárna otevřena v pracovní dny od 7:00 do 17:00

 

V případě jakýchkoliv připomínek či dotazů k našemu sortimentu nás neváhejte kontaktovat. Informační služba je Vám k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 15:00 na níže uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář. Vaše dotazy se pokusíme zodpovědět do následujícího pracovního dne. Informační službu pro Vás v našem týmu zajišťují PharmDr. Pavel Krmenčík, Ph.D., PharmDr. Kateřina Beňová, PharmDr. Hana Leblochová, Mgr. Alena Rybecká, Mgr. Slavomír Lučivjanský, Dana Kučerová a Tereza Wágnerová.

 

tel.: +420 511 116 771
info@gigalekarna.cz

Kontaktní formulář

Pro kontakt můžete využít také níže umístěný formulář. V případě, že požadujete naši odpověď, nezapomeňte vyplnit Váš e-mail.

Jméno:   E-mail:
Důvod:
Text:
 

Důležité kontakty

Nežádoucí účinky léčiv ?

V případě výskytu závažného či neočekávaného nežádoucího účinku při užívání léčiv, prosíme o vyplnění formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv nebo můžete kontaktovat přímo nás. Pomůžete tak zvýšit bezpečnost léčiv.

Otrava léky ?

V případě podezření na otravu způsobenou léčivy zavolejte záchrannou službu (tel. 155) nebo vyhledejte lékaře, popřípadě kontaktujte Toxikologické středisko (tel. 224 919 293, web), kde Vám odborně poradí.

Lékárnička na dovolenou
GigaLekarna.cz