Máte od Vašeho lékaře poukaz na jakoukoliv léčebnou či ortopedickou pomůcku ? Můžete jej využít i u nás!

 

Zašlete-li nám na adresu naší lékárny (GigaLékárna, Velkomoravská 99A, Hodonín 69501) vyplněný a podepsaná poukaz a my Vám snížíme cenu objednaného zboží o úhradu zdravotní pojišťovny.

 

Např. inkontinenční vložky či kalhotky tak u nás můžete nakupovat zadarmo se všemi výhodami, které Vám on-line nakupování přináší, ať již se jedná o nákup z pohodlí domova, doručení až k Vám domů (bez tahání těžkých balíků) či možnost čerpání dalších výhod, jako je například výběr dárků v rámci objednávky. Samozřejmě také limit pro poštovné zdarma se počítá ze standardní ceny a nikoliv z ceny s poukazem, takže snadno dosáhnete i na poštovné zdarma.

 

Pokud budete mít poukaz na nějaké nestandardní zdravotní pomůcky (tedy takové, které nenaleznete v sortimentu naší internetové lékárny), neváhejte nás kontaktovat. Věříme, že přes naši specializovanou prodejnu zdravotnických prostředků jsme Vám schopni sehnat i nestandardní sortiment.

 

Jediné o co Vás požádáme je, abyste v průběhu objednávky uvedli do poznámky k objednávce, že nám zasíláte poukaz. Jakmile jej obdržíme, odečteme Vám cenu úhrady ze zdravotního pojištění z ceny objednávky a odešleme Vám objednané zboží.

 

Nezapomeňte, že platnost poukazu na léčebnou či ortopedickou pomůcku je 30 dnů od data vystavení (včetně), nestanoví-li předepisující lékař s ohledem na zdravotní stav pacienta nebo charakter zdravotnického prostředku jinak.

 

Poúkaz na léčebnou a ortopedickou pomúcku

vzor poukazu na zdravotnický prostředek (PZT)
 

 

 
 
Pokud se Vám tento článek líbí nebo Vám pomohl, budeme rádi, když ho budete sdílet s přáteli na Facebooku nw. Děkujeme ;-)
 
 

Certifikovaný obchod
Překladač
×
Jonzac 2za1
GigaLekarna.cz