Aktuality

04.06.
2020

Léčivé přípravky v těhotenství

Těhotenství je v životě každé ženy významné a ne vždy bezproblémové období. V jejím těle vzniká nový život, vyvíjí se nový člověk. Dochází proto často k obavám, aby vše probíhalo bez … více »

04.06.
2020

Léčivé přípravky vhodné při kojení

Volba léčivých přípravků u kojících žen je méně omezená než v případě těhotenství (o lécích v těhotenství jsme psali zde). Některé léky však mohou ovlivnit kojené dítě (např. … více »

03.03.
2020

Soutěž s Foresto o automobil MINI Cooper

Společnost Bayer s.r.o. si pro Vás připravila velkou soutěž s produkty Foresto o automobil MINI Cooper Countryman a 60 poukázek na víkendový pobyt od společnosti Čedok a.s. v … více »

26.12.
2019

Skončete s kouřením za 12 týdnů

„Přestanu kouřit“ je jedním z typických novoročních předsevzetí. A také jedno z nejtěžších. Lidí, kterým se závislosti na cigaretách podařilo zbavit, je velmi malé procento. Chcete se mezi tuto „elitu“ … více »

15.12.
2019

Doručení do Vánoc

Vážení zákazníci, abychom Vám mohli zaručit doručení zboží "pod stromeček", je potřeba si jej objednat do 15.prosince. Po tomto termínu nejsme včasné doručení schopni garantovat z důvodu přetíženosti dopravních … více »

24.09.
2019

Lékárníci do morku kosti

Pokud jste z Hodonína a okolí připojte se s námi do registru dárců kostní dřeně. Víme, že 15 minut vašeho času může někomu zachránit život, a proto jsme … více »

02.06.
2019

Paraziti domácích mazlíčků a antiparazitika

Výskyt parazitů u psů a koček je poměrně častý. Parazity dělíme na vnější (ektoparazité) a vnitřní (endoparazité). Mezi vnější parazity patří klíšťata, blechy nebo roztoči. K nejčastějším vnitřním parazitům … více »

30.05.
2019

30.5. - Evropský den melanomu

Od roku 2001 se pravidelně 30. května koná Evropský den melanomu. Jedná se o celoevropskou edukativní kampaň k prevenci kožních nádorů, jejíž nejúčinnější cestou je osvěta, která vede … více »

19.03.
2019

Jarní detoxikace

Stejně jako se po dlouhé zimě probouzí příroda, měli bychom také my probudit svůj organismus, posílit imunitní systém, zbavit tělo usazenin a škodlivých látek a podpořit zažívání a … více »

28.02.
2019

Napsali o nás ...

Hodonínský e-shop GigaLekarna.cz má nový domov   Jeden z největších elektronických obchodů s léčivy, kosmetikou a lifestyle produkty GigaLekarna.cz vybudoval v Hodoníně nový areál s novými pracovními místy. Provozovatel e-shopu … více »

12.10.
2018

Co na chřipku a nachlazení

Podzimní a zimní měsíce jsou obdobím, kdy narůstá počet onemocnění dýchacích cest. V chladných měsících roku se lidé častěji shromažďují v uzavřených prostorách (veřejných dopravních prostředcích, jídelnách, restauracích, … více »

27.06.
2018

Průjem a jeho léčba

Střevní potíže patří mezi velmi časté zdravotní komplikace jak u dětí, tak u dospělých. O průjmu hovoříme, je-li stolice řídká až vodnatá a vyprazdňování je častější než třikrát … více »

28.05.
2018

Lékárnička na dovolenou

Přinášíme Vám zde pár tipů do lékárničky na dovolenou. Pokud vyrážíte na cesty, doporučujeme Vám jen jejich zvážení. Lékárnička na dovolenou je na rozdíl od lékárničky do auta … více »

18.04.
2017

Canesten GYN za akční ceny

Nyní veškeré produkty z řady Canesten GYN za akční ceny. Přípravky Canesten GYN představují účinnou léčbu vaginálních mykóz. Vaginální mykóza je kvasinková infekce, která patří mezi velmi rozšířené gynekologické … více »

24.03.
2017

Schüsslerovy soli

Schüsslerovy soli nebo také tkáňové soli, buněčné soli, biochemické soli (či zkráceně biominerály) jsou sloučeniny minerálů, které se v lidském těle přirozeně vyskytují. Organismus si je však nedokáže sám vyrobit … více »

20.10.
2016

20.10. - Světový den Osteoporózy

Osteoporóza Osteoporóza je závažné chronické onemocnění kostní tkáně, které je charakteristické nadměrným úbytkem kostní hmoty a také změnou v její vnitřní struktuře. Ty jsou příčinou křehkosti kostí a náchylností … více »

25.09.
2015

Průvodce on-line platbou na GoPay

Vážení zákazníci, on-line platba z e-shopu www.GigaLekarna.cz je velmi jednoduchá. Vlastní provedení spočívá ve dvou krocích: 1) Po dokončení objednávky klikněte na odkaz "Zaplatit >>" Následně budete přesměrováni na platební rozhraní … více »

08.06.
2015

Balíček do porodnice

Často se setkáváme s dotazem co sebou do porodnice. Pro každou nastávající maminku je jedním z úkolů, které je třeba splnit ještě před příchodem miminka na svět, připravit … více »

28.08.
2014

Přírodní kosmetika NUXE

Vážení zákazníci, jsme moc rádi, že Vám můžeme oznámit, že nově v našem sortimentu naleznete kompletní řadu francouzské přírodní kosmetiky NUXE. Dermokosmetika NUXE je značka číslo 1 v kategorii … více »

31.10.
2013

Jsme na Facebooku

Pokud chcete mít přehled o zajímavých novinkách a akčních nabídkách v naší lékárně sledujte náš profil na Facebooku. Jsme rádi za Vaši podporu a vážíme si jí, pokud … více »

12.06.
2013

Akceptujeme poukazy na léčebné a ortopedické pomůcky

Máte od Vašeho lékaře poukaz na jakoukoliv léčebnou či ortopedickou pomůcku ? Můžete jej nyní využít i u nás!   Zašlete-li nám na adresu naší lékárny (Lékárna Medicentrum, Kollárova 9, … více »

08.06.
2013

Proč neprodáváme produkty ze žraloků

Vážení zákazníci, občas se na nás obracíte s dotazy na dostupnost produktů ze žraloků (různé žraločí chrupavky, oleje ze žraločích jater apod.), abychom to nemuseli psát stále dokola, tak … více »

14.12.
2012

Zdravotní tvrzení

Vážení zákazníci, omlouváme se za omezení dostupnosti informací o produktech ze skupiny doplňků stravy od 14.12.2012 z důvodu (v roce 2012) nové (a v roce 2019 ...) stále nedodělané … více »

29.07.
2011

Jsme certifikovaný obchod

Koncem července byla úspěšně dokončena certifikace našeho e-shopu nezávislou certifikační autoritou APEK. Získali jsme tak certifikát APEK Certifikovaný obchod a zařadili jsme se tak do programu Česká kvalita, … více »


GigaLekarna.cz