Aktuality

28.05.
2018

Lékárnička na dovolenou

Přinášíme Vám zde pár tipů do lékárničky na dovolenou. Pokud vyrážíte na cesty, doporučujeme Vám jen jejich zvážení. Lékárnička na dovolenou je na rozdíl od lékárničky do auta ... více »

10.04.
2018

Jarní detoxikace

Stejně jako se po dlouhé zimě probouzí příroda, měli bychom také my probudit svůj organismus, posílit imunitní systém, zbavit tělo usazenin a škodlivých látek a podpořit zažívání a ... více »

25.02.
2018

V pátek 2.3. bude zavřena lékárna MediCentrum pro osobní odběry v Hodoníně

Dovolujeme si Vás upozornit, že v pátek 2. března 2018 bude z technických důvodů lékárna MediCentrum Hodonín uzavřena. Děkujeme za pochopení. více »

25.02.
2018

Léčivé přípravky vhodné při kojení

Volba léčivých přípravků u kojících žen je méně omezená než v případě těhotenství (o lécích v těhotenství jsme psali zde). Některé léky však mohou ovlivnit kojené dítě (např. ... více »

24.02.
2018

Léčivé přípravky v těhotenství

Těhotenství je v životě každé ženy významné a ne vždy bezproblémové období. V jejím těle vzniká nový život, vyvíjí se nový člověk. Dochází proto často k obavám, aby vše probíhalo bez ... více »

13.12.
2017

Doručení do Vánoc

Vážení zákazníci, abychom Vám mohli zaručit doručení zboží "pod stromeček", je potřeba si jej objednat do 14.prosince. Po tomto termínu nejsme včasné doručení schopni garantovat z důvodu přetíženosti dopravních ... více »

18.04.
2017

Canesten GYN za akční ceny

Nyní veškeré produkty z řady Canesten GYN za akční ceny. Přípravky Canesten GYN představují účinnou léčbu vaginálních mykóz. Vaginální mykóza je kvasinková infekce, která patří mezi velmi rozšířené gynekologické ... více »

18.04.
2017

Přes 1000 výdejních míst pro osobní odběr

Vzhledem ke spolupráci se sítí výdejních míst Zásilkovna.cz  Vám umožňujeme osobní odběr Vašich objednávek na více než 800 výdejních místech po celé ČR.       Přehled poboček Zásilkovny v České republice ... více »

24.03.
2017

Schüsslerovy soli

Schüsslerovy soli nebo také tkáňové soli, buněčné soli, biochemické soli (či zkráceně biominerály) jsou sloučeniny minerálů, které se v lidském těle přirozeně vyskytují. Organismus si je však nedokáže sám vyrobit ... více »

01.01.
2017

Na odvykání kouření nejste sami

„Přestanu kouřit“ je jedním z typických novoročních předsevzetí. A také jedno z nejtěžších. Lidí, kterým se závislosti na cigaretách podařilo zbavit, je velmi malé procento. Chcete se mezi tuto „elitu“ ... více »

20.10.
2016

20.10. - Světový den Osteoporózy

Osteoporóza Osteoporóza je závažné chronické onemocnění kostní tkáně, které je charakteristické nadměrným úbytkem kostní hmoty a také změnou v její vnitřní struktuře. Ty jsou příčinou křehkosti kostí a náchylností ... více »

12.10.
2016

Co na chřipku a nachlazení

Podzimní a zimní měsíce jsou obdobím, kdy narůstá počet onemocnění dýchacích cest. V chladných měsících roku se lidé častěji shromažďují v uzavřených prostorách (veřejných dopravních prostředcích, jídelnách, restauracích, ... více »

27.09.
2015

Omezení provozu 28. října - státní svátek

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že 28. říjen (28. október) je v ČR státní svátek. Není tento den dostupné naše oddělení pro komunikaci se zákazníky. Děkujeme za pochopení. více »

25.09.
2015

Průvodce on-line platbou na GoPay

Vážení zákazníci, on-line platba z e-shopu www.GigaLekarna.cz je velmi jednoduchá. Vlastní provedení spočívá ve dvou krocích: 1) Po dokončení objednávky klikněte na odkaz "Zaplatit >>" Následně budete přesměrováni na platební rozhraní ... více »

08.06.
2015

Balíček do porodnice

Často se setkáváme s dotazem co sebou do porodnice. Pro každou nastávající maminku je jedním z úkolů, které je třeba splnit ještě před příchodem miminka na svět, připravit ... více »

28.08.
2014

Přírodní kosmetika NUXE

    Vážení zákazníci, jsme moc rádi, že Vám můžeme oznámit, že nově v našem sortimentu naleznete kompletní řadu francouzské přírodní kosmetiky NUXE. Dermokosmetika NUXE je značka číslo 1 v kategorii ... více »

31.10.
2013

Jsme na Facebooku

Pokud chcete mít přehled o zajímavých novinkách a akčních nabídkách v naší lékárně sledujte náš profil na Facebooku. Jsme rádi za Vaši podporu a vážíme si jí, pokud ... více »

12.06.
2013

Akceptujeme poukazy na léčebné a ortopedické pomůcky

Máte od Vašeho lékaře poukaz na jakoukoliv léčebnou či ortopedickou pomůcku ? Můžete jej nyní využít i u nás!   Zašlete-li nám na adresu naší lékárny (Lékárna Medicentrum, Kollárova 9, ... více »

08.06.
2013

Proč neprodáváme produkty ze žraloků

Vážení zákazníci, občas se na nás obracíte s dotazy na dostupnost produktů ze žraloků (různé žraločí chrupavky, oleje ze žraločích jater apod.), abychom to nemuseli psát stále dokola, tak ... více »

14.12.
2012

Zdravotní tvrzení

Vážení zákazníci, omlouváme se za omezení dostupnosti informací o produktech ze skupiny doplňků stravy od 14.12.2012 z důvodu nové legislativy. Legislativa týkající se označovaní potravin Na základě nařízení Evropského parlamentu a ... více »

29.07.
2011

Jsme certifikovaný obchod

Koncem července byla úspěšně dokončena certifikace našeho e-shopu nezávislou certifikační autoritou APEK. Získali jsme tak certifikát APEK Certifikovaný obchod a zařadili jsme se tak do programu Česká kvalita, ... více »

Lékárnička na dovolenou
GigaLekarna.cz