Mohlo by Vás také zajímat

Bayflex 1178mg 30 tablet

léčivo z lékárnyBayflex 1178mg por.tbl.flm.30x1178mg

Bayflex obsahuje glukosamin, který patří do skupiny protizánětlivých a antirevmatických látek.

skladem

319 Kč
179 Kč

Ibuprofen Al 400 100 tablet

léčivo z lékárnyIbuprofen Al 400 tbl.obd.100x400mg

Ibuprofen AL 400 je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti.

skladem

135 Kč
66 Kč

Apo-Ibuprofen 400mg 100 tablet

léčivo z lékárnyApo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Působí proti zánětu, bolesti a horečce. Přípravek je rotizánětlivý.

skladem

143 Kč
99 Kč

Lékárnička na dovolenou
GigaLekarna.cz